




Tafellamp Hover 2L
Levertijd: 1 week
Tafellamp Hover 2-lichts / Charcoal
| Kleur / Materiaal | Charcoal |
| Afmeting (BxDxH) | 42,00 x 26,00 x 53,00 cm |
| Gewicht | 3,000 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G95] filament bol Ø9,5 - E27 (art. 8466) |
| Kap (afmeting) | Ø26 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen





Tafellamp Hover 2L
Aanbiedingsprijs€79,95