













Hanglamp Turn Around 3L
Levertijd: 1 week
Deze sierlijke hanglamp van Zijlstra verspreidt een warm, uitnodigend licht dat de sfeer in uw ruimte direct verhoogt. Het zorgvuldig ontworpen silhouet combineert stijl met functie en past naadloos in elk interieur. Een verlichting die niet alleen verlicht, maar ook inspireert.
Kies uit 2 varianten.
Hanglamp Turn Around 3-lichts / Beige
| Kleur / Materiaal | Beige |
| Afmeting (BxDxH) | 130,00 x 30,00 x 150,00 cm |
| Gewicht | 4,100 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G125] filament bol Ø12,5 - E27 (art. 8467) |
| Kap (afmeting) | Ø40 cm |
| Bediening | Wandschakelaar |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen














Hanglamp Turn Around 3L
Aanbiedingsprijs€189,00