







Tafellamp Curl 1L
📅 Verwacht: 21 apr 2026
Levertijd: 1 week
Kies uit 2 varianten.
Tafellamp Curl 1-lichts / Beige
| Kleur / Materiaal | Beige |
| Afmeting (BxDxH) | 30,00 x 30,00 x 52,00 cm |
| Gewicht | 1,800 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G95] filament bol Ø9,5 - E27 (art. 8466) |
| Kap (afmeting) | Ø30 x 21 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE |
Levertijd: 1 week
Verwachte beschikbaarheid: 21 apr 2026
Opties kiezen








Tafellamp Curl 1L
Aanbiedingsprijs€79,95