





Tafellamp Basket 1L Ø36
Levertijd: 1 week
Tafellamp Basket 1-lichts Ø36cm / Zwart nikkel
| Kleur / Materiaal | Zwart nikkel |
| Afmeting (BxDxH) | 36,00 x 36,00 x 35,00 cm |
| Gewicht | 2,200 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G45] filament bol Ø4,5 - E27 (art. 8463) |
| Kap (afmeting) | Ø36 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen






Tafellamp Basket 1L Ø36
Aanbiedingsprijs€89,95