



Tafellamp Ring 2L
Levertijd: 1 week
Tafellamp Ring 2-lichts / Charcoal
| Kleur / Materiaal | Charcoal |
| Afmeting (BxDxH) | 51,00 x 22,00 x 70,00 cm |
| Gewicht | 3,000 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G95] filament bol Ø9,5 - E27 (art. 8466) |
| Kap (afmeting) | Ø 22cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen




Tafellamp Ring 2L
Aanbiedingsprijs€49,95