



Tafellamp Stellar 2L
Levertijd: 1 week
Tafellamp Stellar 2-lichts / Artic zwart
| Kleur / Materiaal | Artic zwart |
| Afmeting (BxDxH) | 30,00 x 20,00 x 55,00 cm |
| Gewicht | 3,000 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G60] filament bol Ø6 (art. 8464) |
| Kap (afmeting) | Ø15 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen




Tafellamp Stellar 2L
Aanbiedingsprijs€99,95