




Tafellamp Orbit 1L
Levertijd: 1 week
Tafellamp Orbit 1-lichts / Massief mango
| Kleur / Materiaal | Massief mango |
| Afmeting (BxDxH) | 20,00 x 20,00 x 38,00 cm |
| Gewicht | 1,500 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [T32-L185] filament buis 18,5 cm - E27 (art. 8473) |
| Kap (afmeting) | Ø 20 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen





Tafellamp Orbit 1L
Aanbiedingsprijs€79,95