





Tafellamp Ring mesh 1L
Levertijd: 1 week
Tafellamp Ring mesh 1-lichts / Charcoal
| Kleur / Materiaal | Charcoal |
| Afmeting (BxDxH) | 30,00 x 20,00 x 33,00 cm |
| Gewicht | 2,500 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G125] filament bol Ø12,5 - E27 (art. 8467) |
| Kap (afmeting) | Ø30 x15cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen






Tafellamp Ring mesh 1L
Aanbiedingsprijs€69,95