



Tafellamp Soll 1L
Levertijd: 1 week
Tafellamp Soll 1-lichts / Amber glas
| Kleur / Materiaal | Amber glas |
| Afmeting (BxDxH) | 32,00 x 20,00 x 40,00 cm |
| Gewicht | 1,400 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G60] filament bol Ø6 (art. 8464) |
| Kap (afmeting) | Ø27 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen




Tafellamp Soll 1L
Aanbiedingsprijs€69,95