



Vloerlamp Galaxy 3L
★★★★★ 4,5 · 180+ Google reviews⚠️ Uitlopend — nog 2 stuks op voorraad!
Gratis bezorgd
💡 Aanbevolen lichtbronnen (dimbaar)
🛋️ Complete de look
💡 Lichtbronnen voor Hanglamp Galaxy 1L
Lichtbron LED [G200] filament bo...
€39,95
Omschrijving
Een sculpturale vloerlamp met drie gestapelde donkere metalen ringen en grote gloeilampen, als een kunstwerk naast de stoffen bank. De Galaxy 3L creëert een industrieel-chique sfeer in de avondlijke woonkamer.
Dimbaar: Ja – geschikt voor dimbare lichtbronnen
De Galaxy vloerlamp brengt warmte en sfeer in je woonkamer. Met zijn tijdloos design past hij naadloos in verschillende interieurstijlen. Een elegante lichtbron die elke hoek tot leven brengt.
Vloerlamp Galaxy 3-lichts / Artic zwart
| Kleur / Materiaal | Artic zwart |
| Afmeting (BxDxH) | 50,00 x 45,00 x 155,00 cm |
| Gewicht | 9,500 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G125] filament bol Ø12,5 - E27 (art. 8467) |
| Kap (afmeting) | Ø50 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen




⚠️ Uitlopend — nog 2 stuks op voorraad!
💡 Aanbevolen lichtbronnen (dimbaar)
🛋️ Complete de look
💡 Lichtbronnen voor Hanglamp Galaxy 1L
Lichtbron LED [G200] filament bo...
€39,95
We bestaan nu 10jaar en 10.000+ tevreden klanten, dankjewel!
In november een mooie organische tafel besteld die begin januari is geleverd. Communicatie met Industrial Home verloopt soepel en snel. Enige tijd na bestelling wilde we toch nog wat wijzigen wat ook zonder problemen kon. De tafel is netjes bezorgd door de transporteur en gemonteerd (zelfs met besneeuwde wegen ;)).

De tafel is fantastisch, oerdegelijk en mooi. Gaat de komende 100 jaar nog mee! De service is ook fantastisch, ivm een verhuizing, hadden we de tafel op tijd nodig en ze hebben er alles aan gedaan om dit voor elkaar te krijgen, echt top! We zijn er heel blij mee 😁

Een boekenkast besteld. Nou in 1 woord top service. Ook de bezorging top. Houden zich aan hun afspraak. Dus hier kun je met een gerust hart bestellen.

Fijne verkoper. Reageert snel op vragen, komt afspraken na en heeft een geweldige tafel op maat voor ons gemaakt waar we nog jaren plezier van zullen hebben. Wij raden deze verkoper 100% aan.

Blij met mijn tafel

Mooie tafel voor een goede prijs, heel blij mee

Mein Tisch ist absoluter Hingucker. Sehr gute Qualität und Verarbeitung.

Informatie via de website is stap voor stap uitgelegd, heel veel verschillende opties en mogelijkheden. De tafel is van goede kwaliteit en zoals afgebeeld op de voorbeelden (qua hout etc.). Blij met de service!




















