



Tafellamp Mesh Rotate 1L
★★★★★ 4,5 · 180+ Google reviews1-2 weken levertijd. Gratis bezorgd in Nederland, België en Duitsland
Omschrijving
Deze compacte tafellamp van donker, ruw afgewerkt metaal met fijn geperforeerd gaas heeft een stoere, ambachtelijke uitstraling. Het warme gouden licht filtert zacht door de mesh-structuur en werpt een prachtig schaduwspel op de muur erachter. Een intiem sfeerlichtje dat industrieel design en knusse warmte op een betoverende manier samenbrengt.
Tafellamp Mesh Rotate 1-lichts / Artic zwart
| Kleur / Materiaal | Artic zwart |
| Afmeting (BxDxH) | 18,00 x 14,00 x 41,00 cm |
| Gewicht | 2,000 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [T32-L185] filament buis 18,5 cm - E27 (art. 8473) |
| Kap (afmeting) | 18cm x 8cm x 38cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen




We bestaan nu 10jaar en 10.000+ tevreden klanten, dankjewel!
In november een mooie organische tafel besteld die begin januari is geleverd. Communicatie met Industrial Home verloopt soepel en snel. Enige tijd na bestelling wilde we toch nog wat wijzigen wat ook zonder problemen kon. De tafel is netjes bezorgd door de transporteur en gemonteerd (zelfs met besneeuwde wegen ;)).

De tafel is fantastisch, oerdegelijk en mooi. Gaat de komende 100 jaar nog mee! De service is ook fantastisch, ivm een verhuizing, hadden we de tafel op tijd nodig en ze hebben er alles aan gedaan om dit voor elkaar te krijgen, echt top! We zijn er heel blij mee 😁

Een boekenkast besteld. Nou in 1 woord top service. Ook de bezorging top. Houden zich aan hun afspraak. Dus hier kun je met een gerust hart bestellen.

Fijne verkoper. Reageert snel op vragen, komt afspraken na en heeft een geweldige tafel op maat voor ons gemaakt waar we nog jaren plezier van zullen hebben. Wij raden deze verkoper 100% aan.

Blij met mijn tafel

Mooie tafel voor een goede prijs, heel blij mee

Mein Tisch ist absoluter Hingucker. Sehr gute Qualität und Verarbeitung.

Informatie via de website is stap voor stap uitgelegd, heel veel verschillende opties en mogelijkheden. De tafel is van goede kwaliteit en zoals afgebeeld op de voorbeelden (qua hout etc.). Blij met de service!




















