


Plafondlamp Sepiora 3L
★★★★★ 4,5 · 180+ Google reviews1-2 weken levertijd. Gratis bezorgd in Nederland, België en Duitsland
Omschrijving
Deze compacte plafondlamp straalt klasse uit met haar drie rookglazen kapjes die het warme licht zacht en sfeervol verspreiden. De amberkleurige gloed die tegen het plafond weerkaatst, geeft de ruimte een knusse, omhullende warmte. Stijlvol en ingetogen, perfect voor wie houdt van een luxe uitstraling zonder opzichtig te zijn.
Plafondlamp Sepiora 3-lichts / Sienna bruin
| Kleur / Materiaal | Sienna bruin |
| Afmeting (BxDxH) | 35,00 x 35,00 x 40,00 cm |
| Gewicht | 2,900 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [ST64] filament druppel - E27 (art. 8450) |
| Kap (afmeting) | Ø14cm |
| Bediening | Wandschakelaar |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE |
Levertijd: 1 week
Opties kiezen



We bestaan nu 10jaar en 10.000+ tevreden klanten, dankjewel!
In november een mooie organische tafel besteld die begin januari is geleverd. Communicatie met Industrial Home verloopt soepel en snel. Enige tijd na bestelling wilde we toch nog wat wijzigen wat ook zonder problemen kon. De tafel is netjes bezorgd door de transporteur en gemonteerd (zelfs met besneeuwde wegen ;)).

De tafel is fantastisch, oerdegelijk en mooi. Gaat de komende 100 jaar nog mee! De service is ook fantastisch, ivm een verhuizing, hadden we de tafel op tijd nodig en ze hebben er alles aan gedaan om dit voor elkaar te krijgen, echt top! We zijn er heel blij mee 😁

Een boekenkast besteld. Nou in 1 woord top service. Ook de bezorging top. Houden zich aan hun afspraak. Dus hier kun je met een gerust hart bestellen.

Fijne verkoper. Reageert snel op vragen, komt afspraken na en heeft een geweldige tafel op maat voor ons gemaakt waar we nog jaren plezier van zullen hebben. Wij raden deze verkoper 100% aan.

Blij met mijn tafel

Mooie tafel voor een goede prijs, heel blij mee

Mein Tisch ist absoluter Hingucker. Sehr gute Qualität und Verarbeitung.

Informatie via de website is stap voor stap uitgelegd, heel veel verschillende opties en mogelijkheden. De tafel is van goede kwaliteit en zoals afgebeeld op de voorbeelden (qua hout etc.). Blij met de service!




















