



Table Lamp Soll 1L
Delivery time: 1 week
Table Lamp Soll 1-light / Amber glass
| Color / Material | Amber glass |
| Dimensions (WxDxH) | 32.00 x 20.00 x 40.00 cm |
| Weight | 1.400 kg |
| Recommended light source | LED [G60] filament bulb Ø6 (art. 8464) |
| Shade (dimensions) | Ø27 cm |
| Operation | Switch on cord |
| Protection class | IP20 |
| Certification | CE |
Delivery time: 1 week
Choose options




Table Lamp Soll 1L
Sale price€69,95