





Tafellamp Basket 1L Ø28
Levertijd: 1 week
Tafellamp Basket 1-lichts Ø28cm / Zwart nikkel
| Kleur / Materiaal | Zwart nikkel |
| Afmeting (BxDxH) | 28,00 x 28,00 x 26,00 cm |
| Gewicht | 1,500 kg |
| Advies lichtbron | Lichtbron LED [G45] filament bol Ø4,5 - E27 (art. 8463) |
| Kap (afmeting) | Ø28 cm |
| Bediening | Knop op snoer |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Certificering | CE/CB |
Levertijd: 1 week
Optionen auswählen






Tafellamp Basket 1L Ø28
Angebot€59,95